Viačeslav Daleckij

Gimimo metai: 1994 m.
Ūgis: 195 cm
Svoris: 89 kg
Patirtis: Asmeninis treneris 5 metai
Laimėjimai/išsilavinimas:
Kūno kultūros bakalauro laipsnis

Kodėl būtent asmeninis treneris?

Sportas man padėjo gyvenime išsiugdyti discipliną ir įproti įveikti sunkumus, tai padėjo man siekti savo užsibrėžtų tikslų, būtent todėl aš pasirinkau treniravimą, nes aš noriu dalintis su žmonėmis patirtimi, kurią įgavau pats formuojantis kaip asmenybė, na ir papildomai fiziškai, kas tuo pačiu pagerino bendrą savijautą ir pasitikėjimą savimi.

Ką Jums reiškia kliento pasiekti rezultatai?

Kliento rezultatai yra labai svarbūs, nes tada tu supranti, kad padedi kitam žmogui siekti užsibriežtų tikslų, tavo kaip asmeninio trenerio ir yra pagrindinis tikslas padėti klientui kryptingai siekti geriausių rezultatų, nes nuo to ir priklauso ant kiek kvalifikuotas asmeninis treneris esi.

Kada pirmą kartą nuėjote į sporto salę?

Į salę nuėjau pirmą kartą 2012 metais, 12-toje klasėje ir nuo to laiko be perstojo užsiiminėju kūno rengyba.

Ar buvo baimė pradėti sportuoti salėje?

Baimė buvo, nes nežinojau ką daryti, o kai nežinai visada yra nedrąsu. Pats sportavau be asmeninio trenerio, tai dariau viską ką išmokau iš interneto, darydamas viską iš eilės, nelabai suprasdamas ką darau.

Ką patartumėte naujokams?

Naujokams patarčiau neieškoti greičiausio būdo rezultatui siekti, yra sudarytos tam tikros kryptingos programos ir taisyklinga pratimų atlikimo technika. Prieš pradedant sportuoti, gauti reikiamos informacijos, na ir būtinai kreiptis į asmeninį trenerį salėje, kuris bet kada pagelbės ir išugdys supratimą kaip taisyklingai sportuoti.

Kiek kartų sportuojate per savaitę?

Sportuoju 5 kartus.

Kurią raumenų grupę mėgstate treniruoti labiausiai?

Krūtinė.

Ar sunku motyvuoti žmogų, kuris turi priklausomybių?

Žmogų, kuris turi priklausomybių nėra labai lengva motyvuoti, bet tai yra įmanoma ir padaroma, visų pirma reikia motyvuoti tokį žmogų pasitikėti savo jėgomis, priversti jį suprasti, kad jis, ir tik jis yra atsakingas už savo veiksmus, tolimesnius rezultatus bei užsibrėžtus tikslus.

Motyvacinė frazė.

Norint pakeisti kitus, mums visų pirma reikia pasikeisti patiems.

Užduok klausimą Viačeslav