Paulius Valaitis

Gimimo metai: 1987 m.
Ūgis: 180 cm
Svoris: 94 kg
Patirtis: Asmeninis treneris 5 metai
Laimėjimai: 
Ateityje. Rimtose sportinėse varžybose nesu dalyvavęs, tačiau šiai dienai mano didžiausi laimėjimai yra pakeisti klienčių požiūriai į sportą, maistą ir svarbiausia – save, kai jos suvokia, kiek daug jos gali ir kai išmoksta pamilti save. Dažnai tai kardinaliai pakeičia jų gyvenimus, o tai man yra kur kas vertingiau, nei trumpalaikė šlovė.

Kodėl būtent asmeninis treneris?

Pats sportuoju ilgus metus, visada patiko domėtis, gilintis ir mokytis apie žmogaus kūną, jo galimybes. Man asmeninio trenerio darbas – ne vien pratimų rodymas ar programų rašymas, tai yra proga pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę, įgalinti žmogų padaryti tai, kas jam atrodė neįmanoma. Tai galimybė padėti žmonėms atsikratyti kompleksų, kurie juos stabdo nuo gyvenimo. Ir kai tai pavyksta, aplanko vidinis džiaugsmas, kad galėjau padėti dar vienam žmogui.

Ką Jums reiškia kliento pasiekti rezultatai?

Kliento rezultatai – mano žinių ir gebėjimo jas taikyti atspindys. Nuoširdžiai džiaugiuosi už kiekvieną savo klientų pasiekimą.

Kada pirmą kartą nuėjote į sporto salę?

Sportas vienaip ar kitaip buvo mano aplinkoje – pramoginiai šokiai, karate, boksas, futbolas – visada buvau aktyvus vaikas. Paauglystėje susidomėjau fitnesu ir pradėjau lankyti sporto salę.

Ar buvo baimė pradėti sportuoti salėje?

Turėjau didesnį norą pakeisti savo kūną, nei baimę.

Ką patartumėte naujokams?

Nepersistenkite, nesiimkite drąstiškų priemonių. Kreipkitės į daugiau patirties ir žinių turinčius asmeninius trenerius, kad pamokytų ir užvestų ant kelio, tai nebus papildomos išlaidos, tai bus investicija į savo kūną dabar, kad vėliau nereiktų leisti pinigų ant vaistų.

Kiek kartų sportuojate per savaitę?

4-5 kartus, kartais ir daugiau, nes esu šiek tiek išprotėjęs ir man patinka leisti laiką sportuojant.

Kurią raumenų grupę mėgstate treniruoti labiausiai?

Labiausiai mėgstu treniruoti kojas, nes tai yra didžiausia raumenų grupė, tad daug jėgų pareikalauja tiek fiziškai, tiek emociškai.

Ar sunku motyvuoti žmogų, kuris turi priklausomybių?

Labai dažnai online konsultacijos arba asmeninių treniruočių metu tenka pabūti ir psichologu. Išsiaiškinti iš kur atsirado tos priklausomybės ir kaip žmogus atsidūrė esamoje situacijoje. Tai išsiaiškinus, galima sudėlioti atitinkamus žingsnius, kaip išsilaisvinti nuo tų priklausomybių ir kaip keisti blogus įpročius.

Motyvacinė frazė

Pakeisk Savo Mintis ir Pakeisk Savo Kūną. (Change Your Mind – Change Your Body)

Užduok klausimą Pauliui

Apie Paulių

Entuziastingas, gyvenimą mylintis žmogus. Nuolat besidomintis naujovėmis, nuolat gilinantis savo žinias, bet nepamirštantis pasidžiaugti gyvenimu. Savo pozityvia energija užkrečiantis aplinkinius. Mano kryptis – moterų kūno transformacijos, darbas keičiant ne tik kūno linijas, bet ir mąstyseną bei požiūrį į save. Sukauptos žinios ir patirtis leidžia atskleisti klientų galimybes, kurių jie ir patys nežinojo turintys.

Medicinos mokslų profesinis bakalauras.  Didžiojoje Britanijoje įgyta salės instruktoriaus ir asmeninio trenerio bei mitybos specialisto kvalifikacija.