Kristina Griniūtė

Gimimo metai: 1986
Ūgis: 171 cm
Svoris: 63 kg
Patirtis: Asmeninis treneris 3 metai
Laimėjimai:
Esu dalyvavusi IFBB federacijos Fitneso varžybose, bikini kategorijoje.
Norėjau išbandyti savo jėgas, visa tai praeiti, suprasti ką reiškia didelis fizinis krūvis, griežta mityba, kad paskui suprasčiau kaip jaučiasi mano klientai ir žinočiau kaip jiems padėti, kaip palaikyti. Buvo labai sunku, tačiau aš tai padariau, daėjau iki galo, didžiuojuosi savimi. I finalinį šešetuką patekau, ir kaip pirmam kartui man to visiškai pakanka 🙂

Kodėl būtent asmeninis treneris?

Pati sportuoju labai daug metų, visada tuom domėjausi, be sporto neįsivaizdavau savo gyvenimo. Vieną dieną supratau, jog būtent tai yra mano kelias, noriu savo hobį susieti ir su darbine veikla, noriu tapti profesionalė šioje srityje. Ir ėmiausi veiksmų – išsilaikiau asmeninės trenerės licenciją, pradėjau tobulinti žinias seminaruose, įsidarbinau sporto klube, pasiruošiau ir sudalyvavau Fitneso varžybose, įgijau “Sporto mitybos specialisto” kompetenciją, šiuo metu studijuoju Kineziterapiją aukštojoje mokykloje.

Ką Jums reiškia kliento pasiekti rezultatai?

Tai mano profesionalumo, atsidavimo, pagarbos ir pasitikėjimo manimi rodiklis. Klientas pasirinkdamas mane, mano paslaugas, pasitikėjo manimi kaip savo srities specialiste, aš jo lūkesčius pateisinau, norimus rezultatus kartu pasiekėme – tai man yra svarbiausia 🙂

Kada pirmą kartą nuėjote į sporto salę?

Pirmą kartą į sporto salę nuėjau prieš 14 metų. Ir tada supratau, jog be sporto nebeįsivaizduoju savo gyvenimo 🙂

Ar buvo baimė pradėti sportuoti salėje?

Mano atveju, baimės jokios nebuvo visiškai.

Ką patartumėte naujokams?

Svarbiausia – išsikelti sau tikslą, suprasti kodėl jam to reikia, išsiaiškinti ko reikia šiam tikslui pasiekti ir pirmyn!

Kiek kartų sportuojate per savaitę?

Aš sportuoju 4 – 5 kartus per savaitę.

Kurią raumenų grupę mėgstate treniruoti labiausiai?

Ko gero kaip ir daugumai moterų, vienas iš prioritetų yra apvalūs, stangrūs sėdmenys 🙂 Tai šiai raumenų grupei ir skiriu daugiausiai dėmesio.

Ar sunku motyvuoti žmogų, kuris turi priklausomybių?

Priklauso nuo žmogaus pasiryžimo, valios bei psichologinio ryšio su treneriu 🙂

Motyvacinė frazė.

Tu gali būti viskas arba nieko – tu pats renkiesi kas esi!

Užduok klausimą Kristinai