Inga Žuolytė

Užduok klausimą Ingai

Gimimo metai: 1994
Ūgis: 164 cm
Svoris: 60 kg
Patirtis: Asmeninis treneris 3 metai
Laimėjimai:
1.
2016m. Vilniaus kultūrizmo pirmenybės, jaunimo bikini iki 23m. 2 vieta;
2. 2016m. Lietuvos čempionatas 3 vieta.

Kodėl būtent asmeninis treneris?

Nei vaikystėje, nei paauglystėje apie tokį darbą nesvajojau. Kuomet pradėjau šiuo sportu užsiiminėti profesionaliai, iš aplinkinių pasipylė prašymai padėti, pasikonsultuoti, sudaryti sporto ar mitybos programą. Ilgą laiką atsisakinėjau ir tvirtinau tam neturinti kompetencijos, bet vedina aplinkinių spaudimo ir matydama poreikį – nusprendžiau baigti su tuo susijusius mokslus ir tapti asmenine trenere, įgyti daugiau žinių ir kompetencijos bei padėti žmonėms siekti sportinių bei sveikatinimo tikslų. Šiuo metu esu licencijuota asmeninė trenerė, galinti oficialiai savo paslaugas teikti ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Turiu nemažai varžybinės patirties, esu daugkartinė Lietuvos ir užsienio fitneso čempionatų dalyvė ir prizininkė. Nuolat domiuosi sporto naujovėmis, kurias išbandžiusi pati, sėkmingai pritaikau ir savo klientėms. Treniruočių metodikų ir paslapčių sėmiausi ir semiuosi iš geriausių Lietuvos bei užsienio asmeninių trenerių specialistų ir esu nuolatinė seminarų apie sportą, mitybą bei sveiką gyvenseną dalyvė. Savo karjerą bei nuolatinį norą tobulėti šioje srityje esu pašventusi savo klientėms, kurios yra pasiryžusios gyventi sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą.

Ką Jums reiškia kliento pasiekti rezultatai?

Drauge tai yra ir mano laimėjimas, kuriuo džiaugiuosi, turbūt, ne ką mažiau nei mano klientės. Didžiausias apdovanojimas man, kaip asmeninei trenerei, yra klientės, kurios pasiekia gerų rezultatų ir sugeba savarankiškai tęsti sveikesnį gyvenimą vadovaudamosios mano duotais patarimais.

Kada pirmą kartą nuėjote į sporto salę?

Kiek per anksti, nei vertėtų – 15-kos metų.

Ar buvo baimė pradėti sportuoti salėje?

Man, manau, kaip ir daugeliui merginų, buvo nejauku. Nebuvau užtikrina ar darau teisingai, atrodė, kad nuolat visi žiūri kaip atlieku pratimus ir paslapčia juokiasi. Todėl iš karto pagalbos kreipiausi į salės asmeninį trenerį. Dabar, kai pati matau, kaip pergyvena mano klientės, galvodamos, kad visi į jas žiūri, suprantu, kad niekada į mane nieks iš tikrųjų toj salėj nežiūrėjo ir nesijuokė. Didžioji dalis ateina dirbti ties savimi ir yra susikoncentravę į savo rezultatų gerinimą.

Ką patartumėte naujokams?

Nesavivaliauti ir nedaryti treniruoklių salėje to, dėl ko nesi užtikrintas, o verčiau pagalbos kreiptis į salės ar asmeninį trenerį. Netaisyklingai parinkti ar atliekami pratimai duos daugiau žalos nei naudos.

Kiek kartų sportuojate per savaitę?

Iš tiesų tai priklauso nuo sezono, nuo darbo kiekio ir nuo to, ruošiuosi varžyboms ar ne. Skaičius gali svyruoti nuo 3 iki 6 kartų per savaitę.

Kurią raumenų grupę mėgstate treniruoti labiausiai?

Tai kintantis aspektas. Gal ir gerai. Nes kuomet man reikėjo auginti sėdmenis – labai mėgau treniruoti šią raumenų grupę, kuomet reikėjo daugiau padirbėti ties nugaros pločiu – pamėgau nugaros treniruotes, dabar man akivaizdžiai trūksta pečių ir juos darau su didžiausiu malonumu.

Ar sunku motyvuoti žmogų, kuris turi priklausomybių?

Manau, kad čia nėra vienareikšmiško atsakymo, nes žmonių visuomet pasitaiko įvairiausių, o priklausomybė priklausomybei nelygi. Pasakysiu tik tiek, kad viskas yra įmanoma.

Motyvacinė frazė

Būk savo paties didžiausia motyvacija.

Apie Ingą

Esu licenzijuota asmeninė trenerė, galinti oficialiai savo paslaugas teikti ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Turiu nemažai varžybinės patirties, esu daugkartinė Lietuvos ir užsienio fitneso čempionatų dalyvė ir prizininkė. Nuolat domiuosi sporto naujovėmis, kurias išbandžiusi pati, sėkmingai pritaikau ir savo klientėms. Treniruočių metodikų ir paslapčių sėmiausi ir semiuosi iš geriausių Lietuvos bei užsienio asmeninių trenerių specialistų ir esu nuolatinė seminarų apie sportą, mitybą bei sveiką gyvenseną dalyvė. Savo karjerą bei nuolatinį norą tobulėti šioje srityje esu pašventusi savo klientėms, kurios yra pasiryžusios gyventi sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą, o didžiausias apdovanojimas man, kaip asmeninei trenerei, yra klientės, kurios pasiekia gerų rezultatų ir sugeba savarankiškai tęsti sveikesnį gyvenimą vadovaudamosios mano duotais patarimais.