Kiek iš jūsų kadanors pasidavėte ir metėte savo tikslus? Ar žinojote, kad dauguma žmonių atitolsta nuo savo tikslų vasario mėnesio antroje savaitėje? Būtent dabar žmonės yra motyvuoti atlikti didelius pokyčius, pasiekti didžiulius rezultatus šiais metais, sporto salės perpildytos ir nauji mitybos planai “sudėti į šaldytuvus”. Entuziazmas didelis…

Kas nutinka jeigu niekada nemetate savo tikslo?

Atsiminkite, tikslas niekada nėra problema. Nesvarbu kas jūs esate ar sportininkas, ar muzikantas, tai nesvarbu kas yra tarp jūsų ir jūsų tikslo. Ar tai būtų nepasitenkinimas, pykčiai, ginčai ar tiesiog kūdikio gimimas – tai yra tik pasiteisinimai, kuriuos mes naudojame mesti savo tikslams. Jeigu jūs pasiduosite dėl savo tikslų, tuomet jūs pasiduosite dėl savęs, savo svajonių ir kitų.

Štai ką aš darau, kad niekada nepasiduoti dėl savo tikslų:

#1 Pakartokite savo Tikslą Kartą ir dar Kartą: Kartokite tai nuolat nesvarbu kokie pavargę esate arba kaip žemai kritę. Užsirašykite savo tikslą ir kodėl norite tai pasiekti. Elonas Muskas kartoja sau kiekvieną dieną “mes keliausime į Marsą”. Jis to dar nepadarė, bet jis sau nuolat primena ką jis nori pasiekti kiekvieną dieną.

#2 Nustatykite savo tikslą trumpiems laiko periodams: Valanda. Diena. Savaitė. Tai neturi būti amžinai. Dirbkite trumpais intervalais, kad įrodyti sau, kad jūs galite tai pasiekti. Jeigu išsimušėte iš kelio, pakartokite žingsnį #1. Nesifokusuokite į tai, kad nepadarėte to gerai. Darykite dar kartą. Jūs galiausiai padarysite tai gerai jeigu laikysite savo tikslą priekyje jūsų.

#3 Turėkite kažką dėl ko tai darote: Pažiūrėkite į ateitį. Žiūrėkite į priekį. Turėkite kryptį, tikslą kur norite nueiti. Dakaro lenktyninkas nežiūri į kliūtis, jis fokusuojasi į ten, kur jis nori nuvykti. Jūs neturite to mėgti, jūs tiesiog turite matyti kas pas jus bus kelio pabaigoje.

#4 Turėkite ką nors, kas jus laikytų “už pavadžio”: Niekas nepasiekė didžiausių rezultatų patys vieni. Visada buvo kažkoks mokytojas, vedlys, treneris lyderis ar komanda. Didžiausi turi savo mokytojus. Laikas liautis imti pasaulį į savo rankas. Darykite tai ką daro didieji žmonės ir apsupkite save žmonėmis prieš kuriuos jausitės atsakingi dėl savo rezultatų.

Pasinaudokite šiais 4 žingsniais siekiant savo tikslų kiekvieną dieną.

Galbūt Jūs turėsite siekti ir siekti savo tikslo 10,100 ar 1000 kartų kol tapsite sėkmingais ir pasieksite savo norimo rezultato, bet tiesiog nemeskite to. Rezultatas visada būna įspūdingesnis tiesiog darant negu planuojant “geriausią” strategiją.

Jeigu tikrai norite pasiekti savo tikslus 2018 metais…

Pasiekite juos paprastesniu būdu turint savo asmeninį vedlį, motyvatorių ir lyderį. Susisiekite su mumis >>ČIA<< ir mes jums padėsime.

Patiko straipsnis ar žinote kam tai gali padėti? Pasidalinkite su kitais!

Linkėjimai,

JusuAsmeninisTreneris.lt komanda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

%d bloggers like this: