Kodėl man reikalingas asmeninis treneris?

Tai žmogus, kuris užveda Jus ant kelio, stumia į priekį, motyvuoja ir savo žiniomis bei kompetencija padeda pasiekti žymiai greitesnių rezultatų. Tai ne išlaidos į asmeninį trenerį – tai investicija į Jūsų kūną. Netaisyklingai daromi pratimai padarys daugiau žalos nei naudos – todėl asmeninis treneris padės išvengti klaidų ir visada stebės Jus iš šono matydamas visiškai viską, ką darote netaisyklingai.

Kodėl pirkti paslaugas per JusuAsmeninisTreneris.lt sistemą?
  1. Kai Jūs perkate paslaugas per mūsų platformą, Jūs esate apsaugoti 100% pinigų grąžinimo garantija jeigu negausite nusipirktų paslaugų.

  2. Perkant per JusuAsmeninisTreneris.lt sistemą Jūs gausite nuolaidų ir geriausius pasiūlymus pirmieji.

  3. Jums nereikės galvoti kaip ir kur reikės sumokėti treneriui, nes mūsų sistema pritaikyta greitam ir paprastam apmokėjimui ir naudojimui.
Kaip viskas vyksta?

Pirmiausia Jūs išsirenkate Jums tinkantį trenerį, o jeigu sunku išsirinkti, mes galime Jums padėti – užsisakykite nemokamą mūsų vadybininko konsultaciją. Išsirinkę trenerį ir įsigiję Jums reikalingas paslaugas būsite nukreipti į paltformą, per kurią galėsite bendrauti su treneriu ir sėkmingai keisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Kaip išsirinkti man tinkamiausią trenerį?

Kiekviename trenerio profilyje yra išsamus aprašymas, atsakymai į klausimus, patirtis, laimėjimai ir daug informacijos apie trenerį, kuri padės išsirinkti Jūsų asmeninį trenerį. Taip pat yra galimybė užduoti klausimą treneriui ir pabendrauti su juo. Jeigu sunku išsirinkti – užsisakykite mūsų vadybininko nemokamą skambutį arba parašykite į elektroninį paštą. Mes Jums padėsime išrinkti Jūsų poreikius atitinkantį trenerį!

Ar galime pirkti paslaugas jeigu gyvename užsienyje?

Taip, mūsų sistema sujungta su užsienio atsiskaitymo platformomis. Mūsų treneriai – profesionalai, kurie gali suteikti paslaugas nuotoliniu treniravimo būdu.

Ar nusipirkus asmeninę treniruotę reikia turėti sporto klubo abonementą?

Taip, į asmeninės treniruotės kainą neįeina sporto klubo abonementas.

Kokio amžiaus žmonės gali naudotis JusuAsmeninisTreneris.lt paslaugomis?

Mūsų treneriai dirba tiek su vaikais, tiek su senyvo amžiaus žmonėmis, todėl rūpintis savo sveikata gali kiekvienas.